ماساژ-بینی

ماساژ بینی

ماساژ بینی آیا در روند بهبودی و شکل گیری بینی بعد از جراحی بینی تاثیر گذار است ؟ در این مقاله به تمام تاثیراتی که می تواند  ماساژبینی برای فرد ایجاد کند می پردازیم .

ماساژ بینی یکی از مراقبت هایی می باشد که باید بعد از جراحی بینی انجام شود . طریق انجام ماساژ بینی باید توسط جراح بینی به شما آموزش داده شود . هر بینی ماساز مخصوص به خود را دارد و ساختارهی مختلف بینی و ویژگی های بینی هر فرد متفاوت می باشد در نتیجه هر بینی ماساژ مخصوص به خود را دارد .

ماساژ-بینی

مزایای ماساژ بینی بهد از جراحی بینی

  • ایجاد شکل مناسب در بینی
  • با کمک ماساژ بینی می توانیم برجستگی های خفیف ایجاد شده را برطرف کنیم
  • ماساژ بینی می تواند  ورم و کبودی بعد از جراحی بینی در مدت زمان کوتاهی برطرف کند .

توصیه های مورد نیاز در ماساژ بینی

در هنگام ماساژ بینی بعد از جراحی بینی باید دقت لازم را داشته باشید زیرا ممکن است با وارد آمدن فشار زیاد به بینی خود سبب وارد آمدن آسیب و کجی بینی شما شود . در ماه های اول بعد از جراحی بینی باید این کار با حساسیت کامل و یا تحت نظر جراح بینی انجام شود ،زیرا در این مدت ساختار بینی بسیار حساس می باشد .

مراقبت های بعد از جراحی بینی ،در جراحی بینی بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد .

چگونگی ماساژ بینی بعد از جراحی بینی

بعد از جراحی بینی چگونگی انجام ماساژ بینی توسط جراح بینی به شما گفته می شود. بهترین زمان برای شروع ماساژ بینی بعد از برداشتتن گچ بینی می باشد .در واقع ماساز بینی در زمانی انجام می شود که بر روی بینی چسب زده می شود . بعد از برداشتن چسب بینی ،بینی خود را با پنبه آغشته به الکل تمیز کنید ،طریقه تمیز کردن بینی از بالا به پایین می باشد تا چربی ایجاد شده بر روی پوست به طور کامل از بین برود .

سپس ماساژ بینی را با توجه به آموزش و توصیه های جراح بینی انجام دهید .

خدمات دکتر علیرضا سنمار جراح بینی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی

با تشکر مدیریت سایت دکتر علیرضا سنمار جراح بینی

 

برچسب نوشته:
بدون نظر

درج دیدگاه شما