سوالات متداول در جراحی بینی گوشتی

سوالات متداول جراحی بینی گوشتی

سوالات متداول در جراحی بینی گوشتی

افرادی که خواستار جراحی بینی گوشتی هستند در رابطه با این جراحی سوالات بسیار زیادی ذهنشان را درگیرد کرده است که در این مقاله پاسخ این سوالات مطرح می شود تا با آگاهی کافی اقدام به انجام جراحی بینی خود نمایید.

قبل از پاسخ دادن به سوالات متداول در جراحی بینی گوشتی توضیح مختصری در رابطه با جراحی بینی گوشتی داده می شود تا در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورید. بینی های گوشتی داری پوست ضخیم و کلفتی هستند همچنین این نوع از بینی ها دارای غضروف ضعیفی می باشند که نیاز به تقویت غضروف در حین جراحی دارند.

مهمترین نکته ای که در جراحی بینی گوشتی باید در نظر گرفت انتظارات واقع بینانه افراد از نتیجه این جراحی است افرادی که دارای بینی های گوشتی با پوست ضخیم هستند نباید از جراح بینی خود تقاظا کنند که پس از جراحی فرم بینی آن ها فانتزی و کوچک شود زیرا بینی های گوشتی بدلیل ضخامت پوستی که دارند و همچنین بزرگ بودنشان در اکثر موارد پس از جراحی فرمی طبیعی می گیرند

سوالات متداول جراحی بینی گوشتی

آیا با انجام جراحی بینی گوشتی، مشکلات تنفسی ایجاد می شود؟

مشکلات تفسی در جراحی بینی های عروسکی و فانتزی بیشتر مشاهده می شود زیرا این نوع از بینی ها در جراحی بیش از حد نازک و سربالا می شوند که موجب می شود فرد به راحتی نتواند نفس بکشد. پس از جراحی بینی گوشتی در صورتی که از بافت های بینی بیش از اندازه برداشته شود پس از جراحی مشکلات تنفسی برای فرد ایجاد می شود و فرد نمی تواند به راحتی نفس بکشد در این صورت اقدام به جراحی ترمیمی بینی خود می گیرد.

آیا هر بینی گوشتی را می توان عمل کرد؟

در برخی از افراد بخصوص آقایان پوست بینی بسیار چرب و ضخیم است که در این صورت بهتر است جراحی بینی صورت نگیرد.

نتیجه جراحی در بینی های گوشتی چطور است؟

در جراحی بینی های گوشتی مهمترین عامل محدود کننده پوست بینی است. در جراحی بینی های گوشتی در پوست بینی تغییراتی ایجاد نمی شود. در اکثر موارد نتیجه جراحی بینی گوشتی یک بینی طبیعی است.

دوران نقاهت در بینی های گوشتی چقدر می باشد؟

پس از جراحی بینی مراقبت های لازم باید بطور کامل رعایت شود تا بهترین نتیجه دریافت شود. جراحی بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی دوران نقاهت طولانی تری دارند که در این مدت باید افراد از صبر و حوصله بالایی برخوردار باشند و مراقبت های بعد از جراحی به خوبی رعایت شود.

برخی از خدمات دکتر سنمار

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی

جراحی زیبایی گوش

با تشکر مدیریت سایت دکتر سنمار جراح بینی

بدون نظر

درج دیدگاه شما