جراحی بینی مردانه

جراحی بینی مردانه

جراحی بینی مردانه

جراحی زیبایی بینی در بین مردان و زنان به عنوان یکی از جراحی های شایع شناخته شده است .در ایران از بین هر دو نفر یک نفر بینی خود را جراحی کرده است . جراحی بینی در زمان های گذشته بیشتر در بین زنان رایج بوده است ولی با پیشرفتی که داشته است نظر بسیاری از مردان را هم به خود جلب کرده است . جراحی بینی هر آن قدر که در بین زنان شایع شده است در بین مردان هام شایع می باشد .

جراحی بینی مردانه

تفاوت های جراحی بینی مردانه و زنانه

جراحی زیبایی بینی در بینی مردان و زنان با هم تفاوت های چشمگیری دارند . یکی از این تقاوت ها روش جراحی بینی می باشد . در بینی مردان جراحی بینی فانتزی ،بینی های کوتاه و یا قوس دار دیده نمی شود . در صورتی این بینی ها بیشتر در چهره زنان زیبا می باشد و زنان گرایش بیشتری به جراحی این نوع از بینی ها دارند . در جراحی بینی مردانه باید به نکته توجه داشته باشید که در چهره مردانه یک بینی بیش از اندازه کوچک جلوه ای ندارد

همچنین در جراحی بینی بیشتر زنان خواسته ها و انتظارات خود را از جراحی بینی می دانند و به راحتی آن ها را به جراح بینی منتقل می کنند ،اما اکثریت مردان آن چه از جراحی بینی خود می خواهند به طور دقیق نمی دانند و توانایی آن ها در بازگو کردن خواسته های خود از جراحی بینی بسیار کم می باشد .

جراح بینی در جراحی بینی

جراح بینی به عنوان نقشی موثر در جراحی بینی عمل می کند . باید قبل از اقدام به جراحی بینی در انتخاب جراح بینی خود دقت کافی داشته باشید . جراح بینی باید روش های مختلفی را برای جراحی بینی مردان و زنان انجام دهد . یک جراح بینی خوب هیچ گاه برای مردان و زنان یک نسخه نمی پیچد . در صورتی بیمار نتیجه رضایت بخشی از جراحی بینی می گیرد که تناسب بینی با چهره مردانه او حفظ شود . یک بینی بیش از اندازه کوچک نه تنها جلوه ای در چهره مردانه ندارد بلکه می تواند علل بر زشتی و بدشکلی مردان نیز شناخته شود .

خدمات دکتر علیرضا سنمار جراح بینی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی

با تشکر مدیریت سایت دکتر علیرضا سنمار جراح بینی

 

برچسب نوشته:
بدون نظر

درج دیدگاه شما