تکنیک های جراحی زیبایی گوش

تکنیک-های-جراحی-زیبایی-گوش

تکنیک های جراحی زیبایی گوش

گوش‌ها يكي از تاثيرگذارترين اجزاي صورت در زيبايي چهره هستند و اگر گمان مي‌كنيد گوش‌ها زير موها پنهان مي‌شوند و در زيبايي چهره‌ تان نقشي ندارند سخت در اشتباه هستيد. حتما شما هم افرادي را ديده‌ايد كه لاله هر ۲ گوش آن‌ها و در موارد نادري لاله يك گوش‌ شان برجسته ‌تر از حد معمول است؛ اين مسئله يا جنبه ارثي دارد يا در اثر ضربه رخ مي ‌دهد. متاسفانه در كودكي اين مسئله سوژه مناسبي براي تمسخر همبازي‌ها می باشد و عواقب اين مسئله اعتماد به نفس نداشتن در فرد و ايجاد مشكل در روابط اجتماعي حال و آينده اوست. ولي جاي هيچ نگراني نيست زيرا اين مشكل هم مانند ساير نقايص زيبايي قابل اصلاح و ترميم است. اتوپلاستي (جراحي زيبايي گوش) راه‌حل آن است . با کمک این جراحی می تونید اعتماد به نفس از دست رفته تان را باز گردانید.

تکنیک-های-جراحی-زیبایی-گوش

جراحی گوش های برجسته

قبل از جراحی گوش پزشک با بیمار جلسه مشاوره تشکیل می دهد و با او در این خصوص صحبت می کند و بیمار را به طور کامل با این جراحی آشنا می کند .

بیمار نیز باید از این جراحی انتطارات منطقی و معقولی را داشته باشد .

بعد از جراحی گاهی مقداری عدم قرینگی به وجود می آید که در حدود ۳ سانتی متر قابل قبول و طبیعی می باشد .

روش جراحی زیبایی گوش

جراح ابتدا با ایجاد یک برش در پشت گوش و برش هایی که بر لاله گوش ایجاد می شود ،گوش بیمار رابه سمت جمجمه و داخل هدایت می کنند .در نتیجه باعث از بین رفتن برجستگی گوش در فرد می گردند .

بعد از انجام این جراحی معولا مقداری کبودی در آن ناحیه دیده می شود ،این موضوع امری طبیعی می باشد و جای نگرانی وجود ندارد .حداقل تا دو هفته بعد از جراحی بیمار باید پانسمان ۲۴ ساعته بر روی گوش هایش استفاده کند ،بعد از گذشت این مدت به مدت ۲ ماه ،در هنگام خواب از پانسمان فشاری استفاده کنند که گوش حالتش را حفظ کند.

با تشکر مدیریت سایت دکتر علیرضا سنمار جراح بینی

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما