تشخیص بینی گوشتی

تشخیص-بینی-گوشتی

تشخیص بینی گوشتی

بینی در صورت کلی به دو نوع تقسیم بندی می شود . بینی استخوانی و بینی گوشتی . هر کدام از آن ها دارای مشخصاتی هستند که سبب تمایز با یکدیگر می شوند . افراد با بینی های گوشتی بیشتر از ظاهر بینی خود احساس نارضایتی دارند . شاید بتوان گفت بینی های گوشتی به راحتی قابل تشخیص هستند و با یک نگاه می توان یک بینی گوشتی را از استخوانی تشخیص داد .

نقش جراح بینی در تشخیص بینی های گوشتی

درست  است که تشخیص بینی گوشتی کار ساده ای است ،اما این تشخیص حتما باید توسط جراح بینی انجام شود . یک جراح بینی خوب قبل از اقدام به جراحی ،باید بینی بیمار را به طور کامل بررسی کند و نوع آن را مشخص کند ،در نتیجه مطابق با نوع بینی در فرد روش جراحی بینی را انتخاب کند .

تشخیص-بینی-گوشتی

مشخصات بینی های استخوانی

بینی های استخوانی اصولا از غضروف های قوی تری بر خوردار هستند . دست جراح بینی در جراحی بینی استخوانی بسیار باز است و می تواند به راحتی تغییرات را اعمال کند . این نوع از بینی ها برای بینی های فانتزی و عروسکی نیز مناسب هستند . جراح بینی در طی جراحی بینی استخوانی می تواند  تا حد قابل توجه ای طبق خواسته بیمار جراحی را انجام دهد .

مشخصات بینی های گوشتی

بینی های گوشتی از استخوان ها و غضروف های ضعیفی برخوردار هستند . بعد از تشخیص بینی گوشتی ، جراحی بینی را انجام می دهد . متاسفانه در افراد با بینی های گوشتی ،این امکان وجود ندارد که از خواسته بیمار در طی جراحی پیروی کرد . همانطور که گفته شد بینی های گوشتی غضروف های ضعیفی دارند و جراح بینی در طی جراحی بینی باید به تقویت غضروف های بینی بپردازد تا نتیجه بهتری از نتیجه جراحی بینی داشته باشند . داشتن یک بینی فانتزی و عروسکی در جراحی بینی گوشتی امکان پذیر نمی باشد زیرا می تواند تاثیرات مخربی در نتیجه جراحی داشته باشد . پوست ضخیم بینی های گوشتی یکی دیگر از مشخصات آن ها می باشد ،این پوست ضخیم و کلفت سبب می شود که تغییرات به وضوح مشخص نشود .

تشخیص نوع بینی یکی از مراحل مهم قبل از جراحی بینی می باشد ،زیرا مطابق با نوع بینی هر فرد روش جراحی بینی انتخاب می شود .

خدمات دکتر علیرضا سنمار جراح بینی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی

با تشکر مدیریت سایت دکتر علیرضا سنمار جراح بینی

 

برچسب نوشته:
بدون نظر

درج دیدگاه شما